Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod O sekci nemoc. lékárníků Přihláška do ČFS
Přihláška do ČFS PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Čtvrtek, 05 Únor 2009 21:30

alt

 

Nejste ještě členy ČFS ČLS JEP?

Hlavním cílem činnosti ČFS je shromažďovat, rozvíjet a uplatňovat nové poznatky v oblasti farmacie a souvisejících oborů a uplatňovat je ve zdravotnické péči.

Pro splnění tohoto poslání organizuje ČFS odborné akce s cílem rozšiřovat nejnovější poznatky a výsledky, a tím se podílet i na celoživotním vzdělávání ve farmaceutických oborech.

 

 

ČFS v rámci ČLS J. E. Purkyně


Česká lékařská společnost, které je farmaceutická společnost členem, představuje sdružení více než 30 tisíc odborníků. Má 105 odborných společností, 34 spolků lékařů a 10 spolků farmaceutů.

V období r. 1996 - 2005 se počet členů ČFS postupně zvyšuje. Většinu tvoří pracovníci lékáren, početně jsou zastoupeni i odborníci z farmaceutického výzkumu a školství. Do společnosti se přihlašují noví členové z řad mladých farmaceutů, pro které ČFS stanovila zvýhodněné členské poplatky a větší počet farmaceutických laborantů.

V rámci členství v České lékařské společnosti využíváme její administrativní a ekonomické služby. Jedná se o finanční správu akcí ČFS, členských poplatků a členské evidence.

ČLS finančně podporuje naše členství v mezinárodních organizacích FIP, EUFEPS a EAHP.

Nakladatelské a tiskové středisko ČLS JEP zajišťuje a vydává časopis Česká a slovenská farmacie a řadu ostatních časopisů jednotlivých lékařských oborů.

Sekretariát ČLS poskytuje některé služby týkající se zahraničních kontaktů. Využívali jsme kongresového centra ČLS, bezplatně máme k dispozici pronájem sálů v Lékařském domě v Praze.

Delegovaní zástupci ČFS volí předsednictvo ČLS, schvaluje stanovy a vyjadřuje se k činnosti ČLS. Informace přinášíme v časopise Česká a slovenská farmacie.

 

V současné pracuje jedenáctičlenný výbor ČFS ve složení

 

Přehled všech odborných sekcí ČFS naleznete ZDE

Přehled všech akcí pořádaných ČFS nalezente ZDE


Nejste ještě členy ČFS ČLS JEP?

 

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Aktualizováno Pátek, 04 Prosinec 2015 11:22
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack