Test NemLek webu

Test NemLek webu

Úvod Pro odborníky NL-O sekci nemocničních lékárníků Přiháška na 13. kongres nemocničních lékárníků Brno
Přiháška na 13. kongres nemocničních lékárníků Brno PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Šimíček   
Čtvrtek, 27 Srpen 2009 07:58

Milé kolegyně, milí kolegové,

rádi bychom vás pozvali na 13. kongres nemocničních lékárníků, který se uskuteční tentokrát v Brně od 13. do 15. listopadu 2009.


Hlavním tématem letošního kongresu bude léčba bolesti z různých úhlů pohledu. Během sobotního dopoledne uslyšíte přednášky prof. MUDr. Pavla Ševčíka a MUDr. Marka Hakla, kteří se budou věnovat novinkám v přístupech k terapii chronické bolesti a využívání nefarmakologických způsobů tlumení bolesti. Anesteziolog MUDr. Lukáš Dadák připomene ve své přednášce možnosti a rizika tlumení perioperační a postoperační bolesti. O paliativní léčbě a hospicové péči v ČR bude hovořit MUDr. Ladislav Kabelka a stejnou problematiku doplní o pohled farmaceuta ve své přednášce PharmDr. Jana Gregorová.
.
Přihlašování na kongres ukončeno dne 14.10.2009

Tradiční součástí kongresu jsou paralelní sympozia onkologických farmaceutů a farmaceutických asistentek a jinak tomu nebude ani letos. Sobotní a nedělní program bude doplněn volnými sděleními kolegů lékárníků. Věřím, že počet vašich aktivních příspěvků bude výrazně vyšší než vloni.

Součástí kongresu budou i v pátek a v sobotu společenské večery, na nichž budete moci relaxovat po náročném kongresovém programu.

Další podrobné informace naleznete ZDE

za organizační výbor se na Vás těší


Marek Lžičař

Komentáře

B
i
u
Quote
Code
List
List item
URL
Jméno *
Mail
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack